Cuma, Şubat 23, 2018
Home > Film izle > Prestij – The Prestige Christopher Nolan Dram Filmi İzle

Prestij – The Prestige Christopher Nolan Dram Filmi İzle

Bu beklenmedik dönüşlerle dolu esrarengiz öyküde, Viktorya Devri’nde iki sahne sihirbazı, gittikçe şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleksel sırlarını meydana çıkartmak içersinde doymaz bir susuzluğa dönüşen kuvvetli bir rekabete girişiyorlar.
Bu iki muhteşem adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının neticeleri tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.
Her şey asrın başında, süratle değişikliğe uğrayan Londra’da başlıyor.
Sihirbazların meşhur ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir vakitte, iki genç yardımcı şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar.
Gösterişli, sofistike Robert Angier (HUGH JACKMAN) tam bir şovmenken, yontulmamış ve ananeci Alfred Borden (CHRISTIAN BALE) büyülü fikirlerini gösterme yeteneğinden mahrum, yaratıcı bir dahidir.
Birbirlerini takdir eden dostlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar.
Ama en büyük numaraları aksi gidince, aralarında hayat boyu sürecek bir husumet başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve sarsan etme niyetindedir.
Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle henüz da büyür; ta ki hudut tanımayana, hem de elektriğin yeni ve olağanüstü güçlerini ve Nikola Tesla’nın ilmi dehasını işin içerisine dahil edene dek…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir